0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Apartman – Site İlaçlama

1 kez görüntülendi
BATMAN APARTMAN - SİTE İLAÇLAMA

Böcekler çoğumuz için son derece rahatsız edici yaratıklardır. Son derece uyumlu metabolizmaları sayesinde çok sayıda ve hızlı üreyebilmeleri onları mücadele edilmesi zor canlılar haline getirmiştir. Tarihte böceklerin neden olduğu hastalıklar nedeniyle yok olan toplumlar bile vardır. 1300’lü yıllarda Avrupa’nın yarısını yok eden veba salgınına pireler neden olmuştur. Küçük yapıları nedeniyle hemen her çatlağa, girintiye, oyuğa, aralığakolayca yuvalanabilen böcekler, tedbir alınmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler. Mutfak, tuvalet, banyo gibi nemli ortamlar barınmaları için ideal yerler olmakla birlikte, yaygın birçok türü eski giysilerimizi sakladığımız çekmecelerde, gazete, dergi, oyuncak gibi nesneleri koyduğumuz kolilerde buldukları her şey ile beslenerek yaşayabilirler.

Batman apartman – site ilaçlama sayesinde yaşam alanlarınızın en ücra noktalarına bile sızmış böceklerden kurtulabilirsiniz.

APARTMAN – SİTE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Yaşam alanı böcekler tarafından istilaya uğramış insanlar bu inatçı yaratıklarla kendi imkanları ile mücadele kalktığınızda başarılı olabilmeniz mümkün değildir. Zira halk arasında dilden dile dolaşan pek çok yanlış uygulama yüzünden böceklerden kurtulmakla kalmaz, sayılarının daha da artmasına neden olabilirsiniz. Örneğin marketlerde satılan sprey tarzı böcek kovucuların kötü kokuları sayesinde böcekleri alt edeceğine inanılır. İçlerindeki kimyasallar köklerini kurutacak kadar etkili değildir ve aksine kokusuz, özel olarak hazırlanmış kimyasallar çok daha etkilidir.

Batman apartman – site ilaçlama yöntemleri sayesinde yaşam alanınızda veya yakınlarında kol gezen pire, hamam böceği, sinek ve karınca türleri, akrep, çıyan ve kırkayak gibi pek çok böcek türüyle etkili mücadele edilebilir.

  • Bariyer yöntemi: Bina çatısındaki tüm oyuk ve çatlaklar, köşeler ilaçlanır; Özellikle yağmur deliklerine uygulanır. Buradan merdiven boşlukları köşe bucak ilaca maruz bırakılarak aşağıya doğru inilir. Bu sayede bina koridorlarında olanlar imha edildiği gibi, gelecek olanların da önü kesilir.
  • Yemleme Yöntemi: Bu yöntemin amacı zehirli yem yoluyla fare gibi kemirgenleri imha etmektir. Odunluk, kömürlük, logar gibi alanlara atılan bu zehirli yemi yiyecek fareler, kısa sürede yok olacaktır.
  • Pulverizatör Yöntemi: Pulverizatör, yani yaygın bilinen adıyla “sırt motoru” böcek ilaçlamada son derece etkili bir araçtır. Kimyasalın her yere bulaşmasını sağlayarak böceklerle mücadelede etkin rol oynar.
  • Termal Sisleme Yöntemi: Yasal olarak açık alanlarda, bina içlerinde, evlerde uygulanması yasaktır. Sadece afet zamanları salgın hastalıkları önlemek için ve insan elinin ulaşamayacağı noktalara ulaşmakta kullanılır. Benzinli motorun çalıştırılarak 800 derece ısıya kadar çıkartılması prensibiyle çalışmaktadır. Yanan mazot sis tabakası oluşturur ve sıcak havanın hareket etmesini sağlar.

 

Böcek ve haşere ile mücadelede etkili yöntemler kullanmak son derece önemlidir. Aksi takdirde sağlığımızın baş düşmanı olacak bu canlılar size, sevdiklerinize ciddi zararlar verebilir. Batman apartman – site ilaçlama olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa sürede çözüm üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?