0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Araç İlaçlama

708 kez görüntülendi
BATMAN ARAÇ İLAÇLAMA

Böceklerin, özellikle mikro organizmaların bulunmadığı bir yer yoktur. Uygun ısı şartlarını elde eder etmez hızlıca ürerler ve yayılırlar. Şehirler başta olmak üzere otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçları yanında özel binek araçlarda da onlara rastlamak mümkündür. Hele ki toplu taşıma araçları hijyen ve halk sağlığı açısından son derece önemlidir. Bu araçlardan haşere veya mikro organizmalar aracılığı ile kapılacak bir hastalık evde bir arada yaşadığımız sevdiklerimize kadar ulaşabilir. Batman araç ilaçlama her türlü araçta bu hijyeni güvenle sağlamaktadır.

Özel araçlar için de tehlike farksız değildir. Aracınızda barınması muhtemel böceklerin sürüş esnasında dikkatinizi dağıtması yüksek bir ihtimal dahilindedir ve bu nedenle kazalar meydana geldiği polis kayıtlarında vardır. Her nerede olursa olsun hiç kimse böceklerle bir arada bulunmak istemez. Özel aracınızdaki haşerenin aracı bir şekilde kullananlar tarafından başka alanlara taşınacağı, hatta kendi evinize, sevdiklerinizin arasına getireceğiniz gerçeğini de unutmamanız gerekir. Batman araç ilaçlama olarak her türlü araçtaki böcek ve haşere gruplarına müdahale edebilmekteyiz.

Aracınızı dezenfekte ederken kullandığımız dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı onayı ile kullanılmaktadır. Kendi ticari kaygı ve beklentilerinden önce müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Böceklerin neden olabileceği sağlık sorunlarının bilincindeyiz ve sizleri bunlardan uzak tutmaya kararlıyız. İster aracınızda olsun, ister yaşam alanlarınızda, her türlü böcek istilası ile mücadele için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?