0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dezenfeksiyon İlaçlama

652 kez görüntülendi
BATMAN DEZENFEKSİYON

Böcek ve haşerelerin, çeşitli mikro organizmaların, zararlı bakterilerin yaşam alanlarımızda, iş yerlerimizde, çevremizde sağlık açısından ciddi zararları olabilir. Önlem alınmadığı takdirde bu canlıların neden olduğu ölüm vakalarına sık sık rastlanmaktadır.

Yukarıda saydığımız canlıların hepsi kendilerine uygun bir yaşama yeri bulma konusunda son derece uzmandırlar. Bu özellikleri sayesinde asırlar boyunca türlerini koruyabilmişlerdir. Hemen her ortamda hızlı ve fazla yumurtlayarak türlerinin geleceğini garanti altına almaya çalışırlar.

Batman dezenfeksiyon, hepsi ile etkili bir mücadele konusunda Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar ile mücadele eder.

Dezenfeksiyon Yöntemleri

Dezenfeksiyon anlam olarak oldukça geniş bir çerçeve içerir; ancak tek ve kısa bir tanıma sığdırmamız gerekirse; hastalık yapma ve yayma özelliğine sahip mikrop türlerinin ortamdan uzaklaştırılması veya tamamen ortadan kaldırılması işlemine denir. Genel olarak iki türlü dezenfeksiyon türünden bahsedebiliriz. İlki yüksek ısı yardımıyla mikro organizmaların yok edilmesini sağlar. Birçok organizma uygun yaşam ısını kaybettiğinde yaşayamaz ve bu yöntem bunu amaçlar. İkincisi ise düzeyli dezenfeksiyondur; ilkine oranla daha uzun süreçte uygulanır.

Batman dezenfeksiyon her iki uygulamadan da etkili sonuçlar almaktadır.

Kimyasal dezenfektanlar yardımıyla yapılacak işlem son derece dikkat ve özen gerektirir. Firmamız yılların verdiği tecrübe, uzman personel ve ekipman donanımı ile bu alanda aranılan firmaların başında gelmektedir.

Özellikle apartman, site gibi toplu yaşam alanlarında ortak kullanılan su depolarının periyodik aralıklarla dezenfeksiyonu mutlaka gereklidir. Aksi takdirde içme suyunda giderek çoğalacak mikro organizmalar içme suyu kanalı ile topluca ciddi sağlık sorunları yaratacaktır. Batman dezenfeksiyon, ortak kullanıma açık içme suyunun içeriğini kesinlikle değiştirmeyen Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanarak, içme su deponuzun dezenfekte işlemini başarıyla gerçekleştirecektir.

Kısa sürede en dayanıklı mikro organizmaları bile yok eden dezenfeksiyon işlemi, işinin uzmanı olmayan kişi veya işletmeler tarafından uygulanırsa, insan sağlığına ciddi zararlar verebilir; Özellikle kullanılacak kimyasalın kolay erimesi, dezenfekte edilecek yüzey veya malzemeye zarar

vermemesi ve hoş kokulu olması önemlidir.

Sizde her türlü dezenfeksiyon ihtiyacınız için firmamızla iletişime geçebilir, fiyat ve yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?