0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ev İlaçlama

4 kez görüntülendi
BATMAN BÖCEK EV İLAÇLAMA

Böceklerin olmadığı yer hemen hemen yok gibidir. Çok zor koşullara bile kolayca uyum sağlayabilmeleri nedeni ile dinozorların yok olduğu bir dünyada onlar günümüze kadar gelmeyi başarmışlardır. Bulundukları çevreye mikrop ve hastalık yaymakla kalmazlar, yaşam standartlarımızı tamamen alt üst ederler. Başta bir arada yaşadığımız ailemizin, sonra çevremizin sağlığını tehdit ederler. Çabuk ve çok üreyebilmeleri özelliği sayesinde, önlem alınmadıkları takdirde son derece tehlikeli olabilirler.

Batman böcek ilaçlama konusunda uzman olan firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı çalışmalarıyla sizleri ve sevdiklerinizi her türlü böceğin verecek olacağı zarardan koruyacaktır. Tamamı bilimsel sonuçlarla onaylanmış yöntemlerimiz sayesinde hayatınızı işgal eden böceklerden tamamen kurtulacaksınız.

3 AŞAMALI BÖCEK İLAÇLAMA İŞLEMİ

Batman ve çevresi, mevsim şartları düşünüldüğünde böcekler için son derece müsait bir yuvalanma ve üreme yeridir. Burada yaşayan gerek yerli gerekse ziyaretçi halk, yaşam alanlarını, iş yerlerini, çevrelerini saran böcek istilasına karşı demode olmuş ilaçlama yöntemleriyle mücadeleye girerek hem zaman hem de para kaybetmektedir. Oysa Batman böcek İlaçlama firmamız ile iletişime geçildiği takdirde hayatınızı kabusa çeviren böcek sorunu çok kısa bir sürede ortadan kalkacaktır.

Derhal önlem almadığınız takdirde zaten hızlı ve çok üreme kapasitesine sahip böcekler, sağlığınızı tehdit eder hale gelecektir. Yaşam alanınızda tükettiğiniz gıdalara üşüşecek, mikropları oradan oraya taşıyacak, hastalıklara neden olacaktır. Özellikle bağışıklık sistemlerinin henüz tam oturmaması nedeni ile küçük çocuğu olan aileler bu konuda daha duyarlı olmalıdır.

Sektörün önde gelen ilaçlama firmalarından Batman İlaçlama, özellikle evlerde bulunan hamam böceği ve türleri, karınca, güve, ambar biti vb. böcek türlerine karşı 3 aşamalı bir uygulama ile müdahale eder.

  • Gel Yöntemi: Bu yöntem böceklerin yuvalanıp üreyebileceği alanlara karşı son derece etkilidir. Batman İlaçlama, bilimsel metotlarca da etkinliği defalarca kanıtlanmış kimyasallar kullanarak mutfak dolaplarının menteşe boşluklarına, dolaplar ile duvar aralarına, lavabo su taşma deliklerine, süpürgeliklere, çatlaklara, oyuklara uyguladığı bu yöntem böceklerin düşmanıdır. Güçlü etkisi 6 ay sürer.
  • Bariyer (Şerit) Yöntemi: Mekanik el pompası yardımıyla koridor, odalar, mutfak ve tuvaletlerin köşelerine, kapı pervazlarına; dolap aralarına, çatlaklara ve boşluklara uygulanır. Bu yönteme maruz kalan böcekler dışarıya kaçacak ilacın etkisiyle öleceklerdir.
  • Soğuk Sisleme (ULV) Yöntemi: İlaçlamada kullanılan elektrikli bir cihaz yardımı ile yapılır. Cihazın haznesine kimyasal ile çözülmüş insektisit konulur. Bu sayede çok küçük parçalara ayrılan çözelti havada bir toz bulutu meydana getirir. Bu tabaka uygulandığı alanda ne kadar uçan, yürüyen ve saklanan bütün böcekler üzerinde anında tesir ederek ölmelerini sağlar. Sis tabakası sayesinde yayıldığı alanının geniş olması etki alanını da arttırır.

Batman böcek İlaçlama ile iletişime geçtiğiniz takdirde, her türlü böcek ve haşereden kurtulmanız için en iyi hizmeti vereceğimizden şüphe etmemeli

 

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?