0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fırın, Cafe, Restaurant İlaçlama

1 kez görüntülendi
BATMAN FIRIN, CAFE, RESTAURANT İLAÇLAMA

Halka açık yerlerde gıda satışı ve temini işi ile meşgul olanlar için böcekler ciddi tehdittir. Bu yiyeceklerden tüketenlerin, çalışanların sağlığını tehdit etmekle kalmaz, ticari faaliyetlerinize ciddi zarar verir, müşteri kaybı yaşanır. Böcek istilasın karşı koyamadığı için zarar edip sonunda işletmesini kapatmak zorunda olan pek çok firma vardır. Böcekler genellikle buralardaki gıda kokusuna ve buharın neden olduğu neme gelirler. Batman cafe, fırın, restaurant ilaçlama firması etkili mücadele yöntemleri sayesinde sağlığınızı korumakla kalmaz, müşterilerinizi de koruyarak işlerinizin yolunda gitmesine destek sağlar. Bu tarz işletmeler türlü böcek ve haşerenin barınması ve yuvalanması için ideal yerlerdir. Doğru ve etkili mücadele edilmediği takdirde çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Batman Fırın, Cafe ve Restaurant İlaçlama Yöntemleri

Böceklerle mücadele kadar bu mücadeleyi doğru yöntemlerle yapmak oldukça önemlidir. Sadece insanlara musallat olmadığı, ısırmadığı için zararsız tabir edilen böcekler vardır. Bu çok yanlış bir kanıdır. En zararsız sanılan böcekler bile ayakları veya kanatları sayesinde bir yerden aldıkları mikrobu başka bir yere taşır. Bu da salgın hastalıklara yol açar.

Özellikle gıda üretimi ve satışı alanında ticari faaliyet gösteren işletmeler böcek saldırı ve istilasına karşı iki kat dikkatli ve savunmada olmalıdır. Özellikle fare türü kemirgenler bu sektörde baş düşmandır. Beslenmek için yuvalarından ayrılmaları gerekeceğinden genellikle yuvalarını yiyecek alanlarının yakınlarına yaparlar. Sinekler, taze gıdalardan beslenmelerine izin verildiği takdirde gıdayı kirleteceklerdir. Belki de ciddi tehlike hamam böceklerinden gelir. Son derece hızlı ve çok yumurta üretebilen bu canlı özellikle geceleri dışarı çıktığından işletmenizin kapalı olduğu anlarda tüm yiyeceklerinize zarar verebilir.

Batman cafe, fırın, restaurant ilaçlama sayesinde tüm bu böcek ve türleriyle etkin bir mücadele yürütmek mümkündür.

  • Gel Yöntemi: İşletmenizde bulunan gıda dolaplarının menteşe boşluklarına, dolaplar ile duvar arasına, lavabo su taşma deliklerine, süpürgeliklere, çatlak ve oyuklara uygulana son derece etkili bir yöntemdir. 6 ay süreli koruma sağlayan bu yöntem sayesinde böceklerin gıda ile doğrudan temas sağladığı tabak, bıçak, çatal, gibi malzemelere bulaşması ortadan kalkar.
  • Bariyer (Şerit) Yöntemi: İşletme ve evlerdeki koridor, ofis, mutfak ve dolapların her köşesi ve kapı pervazlarına mekanik bir el pompası yardımıyla uygulanan bu yöntem, haşereleri bulundukları yerden çıkartarak hızlı ölümlerini sağlayan bir yöntemdir.
  • Fare İlaçlama: Özellikle gıda sektörü için açık alana fare zehiri bırakmak, farenin neden olabileceği zararcan çok daha fazla ve kötüsüne yol açar. Bu yüzden, canlı yakalama istasyonu denilen özel bir ekipman yardımıyla işletmenizdeki farelerden kurtulmanız mümkündür

 

Batman cafe, fırın, restaurant ilaçlama ile tüm bu sorunlardan kurtulmak mümkündür. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde her türlü böcek sorunu için en uygun çözümü bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?