0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hamam Böceği

735 kez görüntülendi
HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hamam böcekleri, hemen hemen her alanda yaşamaya elverişli şekilde mutasyona uğramış canlılardır. Aktif bir şekilde mikrop ve bakteri taşıdığından çeşitli viral sağlık problemlerine neden olabilen bir canlı türü olduğundan insan sağlığı için tehdit unsurudur. Bu tehlike arz eden canlılara karşı hamam böceği ilaçlaması yaptırılması çok bir büyük önem içerir.

DOĞU HAMAM BÖCEĞİ

Doğu Hamam Böceği yani bir diğer adıyla Karafatma’lar nemli ve sıcak yerlerde yaşamayı tercih eden hamam böceği türleridir. Ortalama boyutları 2-3 cm kadar olan hamam böcekleri, kanatlı hayvanlardır. Dişi doğu hamam böcekleri, 18’e kadar yumurta içeren ootekalar (yumurta paketleri) bırakırlar.Dişi doğu hamam böcekleri, 2 hafta aralıklarla ortalama 6 ile 10 adet arasında yumurta paketi oluşturabilir. Dişi doğu hamam böcekleri uygun koşullar sağlandığında 24 saat taşıdığı yumurtaları, 1-2 gün üzerinde taşır ve ağız salgısı ile güvenli bir yere yapıştırırlar.

Doğu hamam böceklerinin ömürleri 15 aya kadar uzanabilir. Bu süre zarfında hızlı bir üreme gösterler.Doğu hamam böceği ilaçlama konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile, Batmanda sizlere hizmet vermek için hazırız. Hamam böceksiz bir hayat için, size bir telefon kadar uzaktayız.

KAHVERENGİ BANTLI HAMAM BÖCEĞİ

Kahverengi bantlı hamam böceği, Türkiye’ de evlerde bulunan hamam böceklerinden yalnızca biridir.
Gün ışığında insanlardan gizlenen, ve bu süre zarfında çiftleşen bu hamam böceği türü, açlığa ve sususluğa ortalama 10 gün ile 15 gün arası dayanabilirler. Genellikle mobilya aralarında, tahta alanlarda bulunan bu tür, mobilya çekmeceleri, gardırop, fotokopi makinaları ve benzeri yerlerde de barınabiliyorlar. Erkek kahverengi bantlı hamam böcekleri uçabilirken, dişi türleri uçamamaktadır.

Zor koşullarda bile hayatta kalabilen bu hamam böceği türleri, insan sağlığını büyük ölçüde tehdit etmektedir. Her türlü madde ile beslenebilen bu hamam böceği türü. İnsanlara dizanteri, verem, gıda zehirlenmesi, şarbon (antrax), hepatit, pnomoni ve mantar hastalıkları gibi bir çok tehlikeli hastalığın mikrobonu taşır ve insanlara bulaştırır. Ayrıca astım hastalarında ise alerjik reaksiyonlara sebep olabilirler.

Kahverengi bantlı hamam böceğinden ve verebileceği olası zararlardan, yaşatabileceği sağlık sorunlarından korunmanız için;
Kahverengi bantlı hamam böceği ilaçlama konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile, Batmanda sizlere hizmet vermek için hazırız. Hamam böceksiz bir hayat için, size bir telefon kadar uzaktayız.

BATMAN İLAÇLAMA FİRMASI HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR
Evde Kalıcı Koku, Leke ya da İz Olur Mu ?
İlaçlama işlemi sonunda evinizde herhangi bir şekilde kalıcı koku, leke ya da iz kalmaz.
İlaçlama Sonrası Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
Minimum 2 saat sonra eve girilebilir, yarım saatlik havalandırmanın ardından da uyuyabilirsiniz.
İlaçların İnsan Sağlığına Olumsuz Bir Etkisi Var Mı ?
Kullanılan kimyasallar Sağlık Bakanlığı onaylıdır ayrıca yapılan testlerde, uygun uygulama koşulları sağlandığında insan sağlığına herhangi bir zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
Kullanılan ilaçların etkisi ortalama 6 ay sürmektedir.
BATMAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA HİZMET BÖLGELERİ

  • Batman Merkez Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Hasankeyf Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Beşiri Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Gerçüş Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Sason Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Kayapınar Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman  Köyleri Hamam Böceği İlaçlama
  • Batman Silvan Hamam Böceği İlaçlama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?