0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İnşaat Ve Şantiye İlaçlama

592 kez görüntülendi
BATMAN İNŞAAT ve ŞANTİYE İLAÇLAMA

İnşaat alanları birçok farklı insanın bir araya çalışma amacıyla geldiği alanlardır. Bu yüzden şantiye alanları böcekler için barınmaya ve üremeye uygun alanlardır. Buralarda yapılan yemeklerden ister istemez etrafa bizim gözle göremeyeceğimiz kırıklar düşer ve yayılır. Bunlar böcekler için yeterli besinlerdir ve artık yiyecek de bulduklarına göre alandan asla ayrılmazlar. Batman inşaat ve şantiye ilaçlama, bu alanda da sektörün önde gelen firmaları arasında gelir.

Sadece gıda artıklarıyla beslenmeyen böceklerin elbette hijyen gibi bir derdi yoktur. İnşaat alanlarındaki tuvalet ve banyolar da böcek yapılanması için uygun alanlardır. Bu inatçı yaratıklardan kurtulmak için en doğru çözümü bulmak ve uygulamak çok önemlidir.

İnşaat ve Şantiye İlaçlama Yöntemleri

Doğru çözümü bulmadan en etkili kimyasal ilaçları bile kullansanız böceklerden, farelerden asla kurtulamazsınız. Dolayısıyla bu konuda zaman ve para kaybından başka bir şey olmaz. Batman şantiye ve inşaat ilaçlama konusunda tecrübe ve dikkatiyle her zaman doğru çözümler üretmekte ve uygulamaktadır.

  • Kemirgen Uygulaması: Fare ve benzeri kemirgenler üzerinde son derece etkili vecaydırıcı bir uygulamadır. İnşaat ve şantiye alanı yakınındaki logar kapakları açılarak mümkün olan kuru noktalara ilaçlı fare yemleri atılır. Sadece logar sistemine uygulanmaz. Konteynır aralarına, depo kısmına ve kemirgenlerin ulaşması mümkün her alana uygulanabilir.
  • Bariyer (Şerit) Yöntemi: İnşaat giriş alanları, konteynır köşebentleri bu etkili yöntemle ilaçlandıktan sonra logar ve diğer alanlardan kaçacak böcek ve kemirgenlerin ithafı sağlanır.
  • Soğuk Sisleme (Pulverizatör) Yöntemi: Bu yöntem çalışanların az olduğu alanlarda uygulanması uygundur. Pulverizatör uygulamada kullanılan ilaç püskürten aletin adı olup, püskürtme yapılan yüzeylerde boşluk kalmamasını sağlar. Özellikle logar deliklerine de uygulanması ihmal edilmemelidir.
  • Termal Sisleme Yöntemi: Salgın hastalıklar ve afet gibi durumlarda uygulanması kanunen yasaktır. Çalışma prenspi, sıcak metale püskürtülen kimyasalın buharlaşması şeklindedir.

 

Batman inşaat ve şantiye ilaçlama, böcek ve fare türü kemirgenleri yok ederken hepsi de Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanır. Sizde gerek inşaat ve şantiye alanlarınızda, gerekse evlerinizde boy gösteren böceklerden kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BATMAN BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?