0 552 305 72 72
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SİNEK İLAÇLAMA

614 kez görüntülendi
BATMAN SİNEK İLAÇLAMA

Evlerimizde en sık gördüğümüz sinekler karasinek, sivrisinek, meyve sineği ve benzeri türler olsa da, Dünya üzerinde yaşayan yaklaşık yüz bin adet sinek türü olduğu bilinen bir gerçek. Bu sinekler her ne kadar doğaya ve yaşamın belli alanlarına katkı sağlayıp zararlı haşereler için tehdit oluştursalar da, insan sağlığı için de zararlı ve rahatsız edici canlılar oldukları yadsınamaz bir gerçek. Çünkü her ne kadar türlerine göre farklı özellikler ve davranışlar gösterseler de sinekler, çöplerle ve de çürüyen yiyeceklerle beslenip dolaştıkları ve dokunup kondukları yerlere virüs bulaştırarak çeşitli sağlık problemlerine neden olabilen canlılardır.

Sineklerin ortaya çıkışları bahar döneminde başlayıp Batman için Eylül ayına kadar devam edebilen çok büyük rahatsızlık ve huzursuzluk veren böceklerdir. Başta sıtma olmak üzere çeşitli bir çok hastalığı taşıyan sinekler gözlerine kestirdikleri avlarına olabildiğince sessiz bir şekilde yaklaşıp, soktuktan sonra hızlıca uzaklaşırlar

Sineklerin çoğu kan emen böcek türlerinden oldukları için ekonomik açıdan çok ciddi zararlara neden olurlar. Sıtma hastalığı başta olmak üzere kara humma, fil hastalığı, uyku hastalığı, tifus, dizanteri ve benzeri bir çok hastalığın başlıca sebeplerindendir. Bazı sinekler ise yalnızca bitkilere zarar verirler.

KARASİNEK

Kara sinekler oldukça pis haşereler olduğundan dolayı canlılara özellikle de insanlara mikrop bulaştırma ihtimali çok yüksektir. Pis alanlarda yaşamaları ve sürekli oralarda bulunmaları sebebiyle de bir çok mikrobu barındırmaktadırlar. Evlerimize kadar da gelebilen karasinekten kurtulmak ancak karasinek ilaçlama yardımı alarak mümkündür.

AHIR SİNEĞİ

Ahır sineği, yanlış bir çeviriye kurban giderek çok uzun yıllarca karasinek olarak anılmıştır. Ahır sineğinin bir diğer adı ise, ev sineğidir. Ahır sinekleri yani bir diğer deyişle ev sinekleri, sivrisineklerin aksine yumurta gelişimlerini organik madde içerisinde tamamlanmaktadırlar. Bu sineklerden ve lavralarından kurtulabilmek için ilaç uygulaması yapılırken hayvan dışkıları iyice karıştırılmalıdır. Bireysel ilaçlamalar bir noktaya kadar yararlı olsa da kesin çözüm değildir. Olan boşa harcanan vakite ve ilaçlara verilen ücretlere olmaktadır.

MEYVE SİNEĞİ

Dişi meyve sinekleri, genellikle yumurtalarını çürümekte olan ağaç kovuklarına ya da yaprak gibi besin değeri az ama etrafta bol bulunan materyallere bırakır.

Sineklerden ve verebileceği olası zararlardan, yaşatabileceği sağlık sorunlarından korunmanız için;

Sinek ilaçlama konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile, Batmanda sizlere hizmet vermek için hazırız. Sineksiz bir hayat için, size bir telefon kadar uzaktayız. 

BATMAN İLAÇLAMA FİRMASI HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR
Evde Kalıcı Koku, Leke ya da İz Olur Mu ?
İlaçlama işlemi sonunda evinizde herhangi bir şekilde kalıcı koku, leke ya da iz kalmaz.
İlaçlama Sonrası Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
Minimum 2 saat sonra eve girilebilir, yarım saatlik havalandırmanın ardından da uyuyabilirsiniz.
İlaçların İnsan Sağlığına Olumsuz Bir Etkisi Var Mı ?
Kullanılan kimyasallar Sağlık Bakanlığı onaylıdır ayrıca yapılan testlerde, uygun uygulama koşulları sağlandığında insan sağlığına herhangi bir zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
Kullanılan ilaçların etkisi ortalama 6 ay sürmektedir.
BATMAN SİNEK İLAÇLAMA HİZMET BÖLGELERİ

  • Batman Merkez Sinek İlaçlama
  • Batman Hasankeyf Sinek İlaçlama
  • Batman Beşiri Sinek İlaçlama
  • Batman Gerçüş Sinek İlaçlama
  • Batman Sason Sinek İlaçlama
  • Batman Kayapınar Sinek İlaçlama
  • Batman  Köyleri Sinek İlaçlama
  • Batman Silvan Sinek İlaçlama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?